_BANKI_

BANKI

Jednym z głównych obszarów działalności Kancelarii jest reprezentacja konsumentów oraz przedsiębiorców w sporach z Bankami i Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. W odniesieniu do Banków, prawnicy Kancelarii najcześciej reprezentują konsumentów w procesach sądowych mających na celu „odfrankowienie” kredytów walutowych (indeksowanych i denominowanych do kursu CHF), doprowadzają do zwrotu nienależnie zapłaconych przez konsumentów na rzecz Banku składek z tytułu umów Ubezpieczenia Niskiego Wkładu Własnego (umowy kredytowe), a także z sukcesami odzyskują środki utracone z powodu nieautoryzowanych operacji bankowych (nieuprawnione użycie karty kredytowej, tzw. fraudy bankowe).

Poniżej lista banków, które oferowały umowy kredytu hipotecznego waloryzowanego (indeksowanego oraz denominowanego) do kursu franka szwajcarskiego (CHF):

Alior Bank

Bank BPH

BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas

Bank Gospodarstwa Krajowego

Bank Handlowy w Warszawie (Citi)

Bank Millennium

Bank Ochrony Środowiska

Pekao S.A. (UniCredit)

Bank Zachodni WBK

Credit Agricole Bank Polska

Deutsche Bank Polska

DNB Bank Polska

Euro Bank

Getin Noble Bank

GE MONEY (przejęte przez BPH)

ING Bank Śląski

Kredyt Bank (przejęte przez BZ WBK)

Lukas Bank (przejęte przez Credit Agricole)

mBank

Multibank (przejęte przez mBank)

Nordea (przejęte przez PKO BP)

Pekao Bank Hipoteczny

PKO Bank Polski

Polbank EFG (przejęte przez Raiffaisen)

Raiffeisen Bank Polska

Santander Consumer Bank

Svenska Handelsbanken

Kancelaria miała okazję pomagać kredytobiorcom, którzy zawarli umowy kredytów hipotecznych indeksowanych do kursu franka szwajcarskiego (CHF) we wszystkich wyżej wymienionych bankach. Masz kredyt w banku, którego nie ma na liście? Skontaktuj się z Kancelarią, prawnicy zweryfikują Twoją umowę, pod kątem prawnych działań, jakie możesz podjąć, celem polepszenia swojej sytuacji związanej z zawartą umową (np. „odrankowienie” kredytu, czy unieważnienie umowy kredytowej).

W zakresie spraw z Bankami i Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, prawnicy Kancelarii reprezentują Klientów na każdym etapie ich sporu z wyżej wymienionymi instytucjami finansowymi. Członkowie zespołu Kancelarii, bazując na swoim wieloletnim doświadczeni, prowadzą negocjacje przedsądowe w imieniu Klientów, jak również, jako profesjonalni pełnomocnicy, reprezentują ich w procesach sądowych.

Kancelaria w ramach swojej działalności udziela wsparcia prawnego pro bono Stowarzyszeniu poszkodowanych przez instytucje finansowe – Vabanque.eu. Zachęcamy do odwiedzenia strony Stowarzyszenia, na której można dowiedzieć się wielu informacji związanych również z przedmiotem działalności Kancelarii.

logo1-e1403103092899(kliknij, aby przejść do strony Stowarzyszenia Va Banque)