O_ Kancelarii_

O Kancelarii

Jesteśmy zespołem prawników, który z sukcesami łączy wieloletnie doświadczenie z młodością. Celem nadrzędnym pomocy prawnej świadczonej przez naszą Kancelarię jest dobro Klienta. Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami zachęcamy do kontaktu, a także zapraszamy na spotkanie, podczas którego zaproponujemy formę usług prawnych i doradczych indywidualnie dostosowaną do Państwa potrzeb.

Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Chmurskiego zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej przedsiębiorcom oraz osobom fizycznym. Naszym celem jest profesjonalne wsparcie prawne, efektywne oraz dostosowane do wysokich potrzeb wymagających Klientów. Kancelaria swoje usługi świadczy w zgodzie z zasadami etyki adwokackiej, wyłącznie przez profesjonalistów, którzy cechują się najwyższymi kwalifikacjami zawodowymi. W ramach funkcjonowania poszczególnych departamentów kancelarii nasi klienci mogą liczyć na pomoc osób ściśle wyspecjalizowanych w konkretnym zagadnieniu prawnym. Wyróżniającymi nas cechami są dogłębna analiza problemów prawnych oraz indywidualne podejście do każdej sprawy i problemu naszego Klienta. W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm, dyskrecję i zaangażowanie. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i poświęcamy mu taką ilość czasu, jaka jest w jego indywidualnym przypadku niezbędna. Pozwala nam to na zaplanowanie odpowiedniej strategii działania, mającej na celu wypracowanie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań. Przywiązujemy dużą wagę do właściwych relacji i odpowiedniej komunikacji z osobami, którzy powierzają nam swoje sprawy.

Proponujemy szeroką gamę usług prawnych, w tym przede wszystkim reprezentację w sprawach sądowych – karnych, cywilnych i gospodarczych. Nasze kwalifikacje, doświadczenie i pasja zawodowa gwarantują zarówno wysoki merytoryczny poziom świadczonych usług, jak i pełne, nieobarczone rutyną zaangażowanie z naszej strony.

Przedsiębiorcom oferujemy kompleksową pomoc prawną w zakresie działalności firmy. Dzięki naszej pracy i zaangażowaniu, Klienci mogą skoncentrować się wyłącznie na prowadzeniu swoich interesów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów współpracujemy z notariuszami, doradcami podatkowymi, geodetami, rzecznikami patentowymi, komornikami oraz biurami podatkowymi. Oferowana pomoc prawna może dotyczyć różnych dziedzin prawa.

DSC_5156a

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

 • Prawo cywilne

  Prawo cywilne

 • Prawo karne

  Prawo karne

 • Obsługa firm

  Obsługa firm

 • KONSUMENCI

  KONSUMENCI

W obszarach naszego zanteresowania znajdują się w szczególności następujące usługi prawne:

 • reprezentacja przed sądami i urzędami
 • prawo konsumenckie – spory z Bankami i Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
 • spory sądowe dotyczące umów kredytu we frankach szwajcarskich i innych walutach obcych
 • sporządzanie pisemnych opinii prawnych
 • porady prawne w sprawach cywilnych, karnych, gospodarczych, z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
 • tworzenie spółek, stowarzyszeń, fundacji i innych podmiotów prawnych
 • prowadzenie spraw cywilnych, w tym o spadki, zachowek, odszkodowania, zniesienie współwłasności
 • rozwód i sprawy rodzinne, w tym o władzę rodzicielską, kontakty z dziećmi, alimenty i podział majątku
 • obrona w sprawach karnych i o wykroczenia, w tym o przestępstwa skarbowe
 • opiniowanie i projektowanie umów
 • kompleksowa obsługa prawna firm
 • reprezentacja w sprawach gospodarczych i handlowych
 • skarga konstytucyjna
 • windykacja
 • warunkowe przedterminowe zwolnienie, przerwa w karze, odroczenie wykonania kary

adw.Łukasz Chmurski

adw. Łukasz Chmurski

adwokat, założyciel kancelarii, członek Izby Adwokackiej w Warszawie od 2009 roku. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywał odbywając aplikację adwokacką pod patronatem adw. Eugeniusza Baworowskiego oraz współpracując od 2005 roku z wieloma renomowanymi kancelariami adwokackimi i radcowskimi z całej Polski.

Wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z zakresu prawa medycznego.

W ramach swojej działalności zawodowej kieruje projektem prawniczym Centrum Prawa Medycznego, a także wspiera prawnie stowarzyszenie Va Banque.eu, w ramach którego pomaga konsumentom w sporach z bankami i towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym, prawie medycznym, a także prawie konsumenckim.

adres e-mail: chmurski@chmurski.com.pl

Dowiedz się więcej o Centrum Prawa Medycznego

adw.Marcin Żmuda Trzebiatowski

adw. Marcin Żmuda Trzebiatowski

 

adwokat, członek Warszawskiej Izby Adwokackiej od 2012 r., Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Jest członkiem zespołu kancelarii od 2014 r. W ramach praktyki adwokackiej specjalizuje się w prawie konsumenckim, postępowaniach sądowych oraz prawie podatkowym.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie pracy w Ministerstwie Zdrowia oraz współpracy z warszawskimi kancelariami adwokackimi.

W ramach działalności pro bono wspiera działalność Stowarzyszenie na rzecz pomocy poszkodowanym przez instytucje finansowe VaBanque.eu.

Posługuje się językiem angielskim oraz niemieckim.

adres e-mail: trzebiatowski@chmurski.com.pl

Dowiedz się więcej o Stowarzyszeniu Va Banque